איזו שתייה חריפה מומלצת לאירועים?

3 ב-109.9
39.90
מחיר ל100 מ"ל: 5.32
2 ב-109.9
59.90
מחיר ל100 מ"ל: 7.99
3 ב-109.9
39.00
מחיר ל100 מ"ל: 5.20
מבצע!
119.90
מחיר ל100 מ"ל: 11.99
ALCOHOME חנות המשקאות אונליין מאפשרת לכם לבצע סינון חכם של שתייה חריפה לאירועים בהתאם לתקציב הקיים ברשותכם ובהתאם לסוג האלכוהול אותו אתם אוהבים. מעוניינים לדעת איזו שתייה חריפה מומלצת לאירועים שונים? התחילו לקרוא
שתייה חריפה לאירועים – אלכוהול לחתונה
 
אלכוהול בחתונה הוא אחד הדברים החשובים, אך מה שחשוב לזכור הוא שיש להתאים את השתייה החריפה בחתונה למוזמנים. ישנם משקאות אלכוהולים המתאימים יותר לנשים כמו למשל משקאות מרטיני, למבורסוקו ופיג’לינג ואותה שתייה חריפה אשר מתאימה לגברים כמו למשל וויסקי, טקילה וודקה. גברים מבוגרים רבים מעדיפים פעמים רבות קוניאק.
 
כמובן שיש נשים אשר מעדיפות שתייה חריפה על פני קוקטיילים ושמפנייה וגברים אשר מעדיפים ההיפך ולכן חשוב להזמין את כל סוגי אלכוהול שאוזכרו כאן וכמובן ולאפשר לאורחים לבצע את הבחירה שלהם. בנוסף, קוקטיילים הם חלק בלתי נפרד מכל חתונה איכותית.
 
 
 
שתייה חריפה מומלצת לאירועי בר/בת מצווה
 
נכון להיום אירועי בר מצווה ובת מצווה במדינתנו הפכו להפקות ענק ולכן חשוב לשים דגש גם על אותה שתייה חריפה מומלצת לאירועים אלו. כאן מדובר אך ורק על שתייה המותאמת למבוגרים, כמו למשל בירות מסוגים שונים, ליקרים שונים, וויסקי, וודקה וטקילה. כאן חשוב לוודא שאותה חנות אלכוהול בה אתם בוחרים לקניית שתייה חריפה היא חנות אשר יכולה לספק לאירוע שלכם גם שתייה קלה המותאמת לאנשים שבוחרים לא לשתות אלכוהול וכמובן לבני הנוער, שתייה כמו למשל מיץ אננס, מיץ חמוציות, שוופס ועוד.
 
שתייה חריפה לאירועים – מסיבות
 
באם מדובר על מסיבות רווקים ההמלצה היא לשתייה חריפה מסוג וודקה, טקילה וויסקי ומארזים של בירות שונות כמו למשל בירת החיטה הבווארית המצוינת אותה מייצרים במבשלת הבירה במינכן, גרמניה. הבירה המוכרת והאהובה על רוב הישראלים ‘גולדסטאר’, ארגז הייניקן ועוד מותגים אהובים על רוב החבר’ה. כאן חשוב לקחת בחשבון הזמנה של כמויות נכונות וזאת בהתאם לכמות המוזמנים ולהרגלי השתייה שלהם. באם מדובר על מסיבת רווקות ההמלצה היא לא לוותר על ליקרים ושמפניה.
 
 
 
חבילות שתייה חריפה לאירועים בהרכבה עצמית
 
אפשרות נוספת היא להתייעץ עם המומחה של אלכוהום אשר יעזור לכם להרכיב את אותה חבילת שתייה חריפה לאירועים המתאימה לאירוע הספציפי שלכם. חבילה אשר תותאם לכמות המוזמנים, להרגלי השתייה של המוזמנים, לתקציב הקיים, למותגים בהם מעוניינים, סוגי משקאות ועוד. בנוסף, תוכלו להיכנס להטבות באתר ולראות מהן ההטבות ש ALCOHOME חנות למשקות חריפים בתל אביב מציעה לכם בעת קניית משקאות חריפים לאירועים.
נגישות
פתח צ'אט
1
ברוכים הבאים לאלכוהום 🍹
Scan the code
כל המשקאות במקום אחד
היי,
איך נוכל לעזור?