יין ישראלי המלצות

3 ב-109.9
39.90
מחיר ל100 מ"ל: 5.32
2 ב-109.9
59.90
מחיר ל100 מ"ל: 7.99
3 ב-109.9
39.00
מחיר ל100 מ"ל: 5.20
מבצע!
119.90
מחיר ל100 מ"ל: 11.99

לאורך שנים רבות הישראלים שתו את היינות הנורמטיביים שנמכרו בסופרמרקט, אך בשנים האחרונות חלו שני שינויים מהותיים שגרמו להרבה אנשים לחפש יין ישראלי המלצות טובות. האחד הוא תרבות היין שהלכה והשתבחה והקהל נהנה ללגום יין איכותי. שנית, הוא היקבים הייחודיים שקמו במקומות שנים בארץ והחלו לספק יינות בטיב מעולה.

יין ישראלי המלצות שישראלים אוהבים

ההמלצה לשתות מדי יום כוס יין אדום אהובה מאד על הישראלים. לכן, הם החלו לאחסן בביתם בקבוקי יין לצריכה שוטפת במקררי יין מיוחדים שממוקמים במטבח, או במרתף של הבית. לעיתים הם רוכשים כמות גדולה של יינות זהים ולעיתים הם מעדיפים לקנות סוגים שונים. וזאת בכדי שיהיה להם מבחר גדול בבית של יין ישראלי המלצות לבחירתם של בני הבית ושל האורחים על פי טעמם.

סיורים ביקבים והמלצות של יינות ישראליים

אחת האהבות של הישראלים היא לטייל באמצע השבוע או בסוף השבוע ביקבים הקטנים הבוטיקים וביקבים הגדולים שקמו במקומות שונים בישראל. בכל אחד מהם הם נהנים לגלות את היינות המיוחדים שהם מייצרים מתוך בציר של זנים שונים של הענבים ולכן הטעמים הם מגוונים ומפתיעים. בכל היקבים אפשר לטעום את היין האדום, רוזה או הלבן. כמו כו, בתום הסיור לרכוש הביתה כמה בקבוקים עבור המקרר הביתי.

המלצות ליינות ישראליים ייחודיים

 יש שני יקבים שמייצרים לאחרונה יין ישראלי המלצות נפלאות. ביקב מדבר שממוקם ברמת הנגב מייצרים יין רוז ישראלי יבש קלאסי בגוון ייחודי שהוא כתום ורוד. הוא מיוצר מענבי סירה גראנש ובעת השתייה של המשקה המצונן כהלכה, חשים בארומה של הפירות האדומים.
 

יין ישראלי המלצות הם מארלו, קברנה סובניון או שרדונה, שהם יינות יבשים מומלצים מאד ולכן לקוחות רבים מזמינים את האופציות הללו.היקב השני הוא היקב היוצא דופן בעמק האלה, אשר רוכשים ממנו את שני הסוגים של היינות האדומים, רוזה ויין לבן.

כשאתם מעוניינים להזמין יין ישראלי, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון היינות שלנו וליהנות מההיצע הגדול של יינות ישראלים וגם אחרים. הטעמים הרעננים, הייחודיים והמפתיעים יובילו אתכם לביצוע הזמנה. וזאת בכדי ליהנות מהימצאותם של בקבוקי יין משובחים אשר מגיעים במשלוח מהיר.

נגישות
פתח צ'אט
1
ברוכים הבאים לאלכוהום 🍹
Scan the code
כל המשקאות במקום אחד
היי,
איך נוכל לעזור?