יין לבן חצי יבש מומלץ

3 ב-109.9
39.90
מחיר ל100 מ"ל: 5.32
2 ב-109.9
59.90
מחיר ל100 מ"ל: 7.99
3 ב-109.9
39.00
מחיר ל100 מ"ל: 5.20
מבצע!
119.90
מחיר ל100 מ"ל: 11.99

יין לבן חצי יבש מומלץ

מחפשים יין לבן חצי יבש מומלץ? אצלנו באלכוהום תוכלו לבחור מבין סוגי היינות הלבנים המומלצים שלנו. בנוסף, תהנו ממשלוח מהיר עד הבית. לפרטים נוספים ולהזמנות טלפוניות – 058-4223844.

מגוון סוגי יין לבן חצי יבש מומלץ

יתרונות של יין לבן חצי יבש מומלץ

יינות לבנים מותססים מענבים, אך ללא הקליפות, שומרים על קש בהיר או צבע זהוב. ניתן להשתמש בסוגים שונים של ענבים להכנת יין לבן. זנים פופולריים כוללים שרדונה, פינו גרי וסוביניון בלאן.

בעולם הבריאות, יין אדום זוכה לרוב לתשומת לב רבה יותר מאשר יין לבן. וזאת מכיוון שהוא מכיל רזברטרול, תרכובת פוליפנולית הנמצאת בקליפת הענבים ועשויה להועיל לבריאות הלב.  מכיוון שהיין הלבן תוסס ללא הקליפות, הוא מכיל הרבה פחות רזברטרול.

יין לבן עדיין יכול להיכלל בתוכנית אכילה מאוזנת ובריאה. אולם, מתינות היא המפתח בעת שתיית משקה אלכוהולי זה או כל דבר אחר.

יתרונות בריאותיים

מחקרים רבים חקרו את ההשפעות הבריאותיות של צריכת אלכוהול. אנשים רבים מתמקדים במיוחד בצריכת יין אדום, אך חלקם מתמקדים בסוגים אחרים של אלכוהול. סוגים אשר כוללים יין לבן חצי יבש מומלץ, בירה ומשקאות חריפים.

מספר יתרונות בריאותיים הוצעו במחקר. עם זאת, ברוב המקרים, כמות האלכוהול הנצרכת עושה הבדל גדול. לכל תועלת פוטנציאלית יש גם חיסרון פוטנציאלי בהתאם למינון. לא מומלץ עבור מבוגרים שאינם שותים כעת להתחיל לשתות אלכוהול. וזאת למרות בגלל היתרונות הבריאותיים המומלצים.

בריאות לב טובה יותר

ישנם כמה מחקרים המקודמים באופן נרחב התומכים בצריכת יין אדום מתונה כדי לשפר את בריאות הלב. פוליפנולים כגון רזברטרול יכולים להפחית את הסיכון למחלות לב וכלי דם ולהשפיע לטובה על איברים אנושיים בודדים.

אבל תכולת הרזברטרול ביין לבן כמו מיזון קסטל מוסקט נמוכה בהרבה מאשר ביין אדום. תכולת הפוליפנולים הכוללת של יין אדום נמדדת באלפי מקבילות של חומצה גאלית, בעוד שהיין הלבן הוא במאות בלבד. למעשה, לפי מחקר אחד, ביין אדום יש פי שישה יותר רזברטרול מאשר ביין לבן.

כמו כן, מחקר על היתרונות הבריאותיים של יין אדום או יין לבן חצי יבש מומלץ אינו עקבי. בעוד שמחקרים מסוימים מצביעים על כך שצריכת יין מתונה עשויה להציע יתרונות. כולל סיכון מופחת למחלות כרוניות מרובות, כולל מחלות לב וכלי דם. החוקרים מציינים גם שגורמי אורח חיים אחרים ממלאים תפקיד מפתח בבריאות הכללית. אולם, היתרונות עשויים שלא לחול על כולם.

נוסף על כך, מומחי בריאות קבעו צריכת אלכוהול קלה עד מתונה. כאשר המקסימום הוא משקה אחד ליום לנשים ואחד או שניים ליום לגברים.

מאמר זה נכתב בשיתוף עם חברת GO TOP – קידום אתרים בגוגל.

הרשמו וקבלו עדכונים לתיבת המייל שלכם!
מאמרים נוספים
כתבות נוספות

נגישות
פתח צ'אט
1
ברוכים הבאים לאלכוהום 🍹
Scan the code
כל המשקאות במקום אחד
היי,
איך נוכל לעזור?