יינות ישראלים זוכי פרסים

3 ב-109.9
39.90
מחיר ל100 מ"ל: 5.32
2 ב-109.9
59.90
מחיר ל100 מ"ל: 7.99
3 ב-109.9
39.00
מחיר ל100 מ"ל: 5.20
מבצע!
119.90
מחיר ל100 מ"ל: 11.99
המוח הישראלי ממציא פטנטים, ובשנים האחרונות הוא יודע גם לייצר יינות איכותיים ומשובחים הזוכים בפרסים במגוון רחב של תחרויות יין מסביב לעולם.
 
תעשיית היין הישראלית זוכה בשנים האחרונות להכרה בינלאומית, כאשר יותר ויותר יינות המיוצרים בישראל, זוכים בפרסים רבים במגוון רחב של תחרויות יין הנערכות לאורך כל ימות השנה במקומות שונים מסביב לעולם. תעשיית היין הישראלית, שעד לפני מספר נחשבה לתעשייה מקומית אשר ייצרה יין בעיקר למטרות שיווק פנים ארציות, מייצרת כיום למעלה מ 50 מיליון בקבוקי יין מדי שנה, כאשר אחוז לא מבוטל מתפוקת הייצור מיועד למטרות ייצוא.
 
בישראל פועלים כיום למעלה מ 400 יקבים הפרושים בכל רחבי הארץ, כאשר כל אחד מהיקבים מתבסס על תוצרת הכרמים השונים בהם גדלים ענבי איכות המשמשים למטרות ייצור יין איכותי ועל כך יעידו עשרות יינות ישראלים זוכי פרסים מהשנים האחרונות.
 
 
 
היין הישראלי “כובש” את העולם הגדול
 
על מנת להמחיש את גודל ההישג של היינות הישראלים בשנים האחרונות, נציין את העובדה שבכל תחרות יין משמעותית, חשובה וגדולה הנערכת מסביב לעולם, בוחני היינות (הטועמים) נדרשים לטעום למעלה מ 10,000 יינות שונים ממספר דו ספרתי ותלת ספרתי של מדינות, וביניהן, מדינות הנחשבות למעצמות יין מזה עשרות ומאות שנים. עובדה זו מעצימה את גודל ההישג במסגרתו יינות ישראלים זוכי פרסים בתחרויות החשובות והגדולות ביותר של תעשיית היין העולמית, כאשר גם בתחרויות קטנות יותר הנערכות בקרב יקבי בוטיק מסביב לעולם, תוכלו למצוא מספר הולך וגדל של יינות בוטיק ישראליים “הקוטפים” המדורגים במקומות הגבוהים ביותר בעולם.
 
 
 
רוצים לטעום יין ישראלי שזכה בפרסים? אצלנו ב ALCOHOME, חנות יין ואלכוהול מובילה בתחומה, תוכלו למצוא מבחר עשיר של יינות ישראלים זוכי פרסים. באפשרותכם לבצע הזמנה מקוונת של יינות ישראלים שזכו בפרסים החשובים והמשמעותיים ביותר בתחרויות היין הבינלאומיות השונות, ואנו נדרג לספק לכם אותם עד הבית במסגרת שירותי משלוח מהירים לכל חלקי הארץ. כמו כן, אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי ייעוץ אישיים לרכישת יינות ישראלים בחנות המכירות שלנו הממוקמת ברחוב לוריא 4, תל אביב או במסגרת שירותי ייעוץ טלפונים.
נגישות
פתח צ'אט
1
ברוכים הבאים לאלכוהום 🍹
Scan the code
כל המשקאות במקום אחד
היי,
איך נוכל לעזור?