יינות ישראלים מתיישנים

3 ב-109.9
39.90
מחיר ל100 מ"ל: 5.32
2 ב-109.9
59.90
מחיר ל100 מ"ל: 7.99
3 ב-109.9
39.00
מחיר ל100 מ"ל: 5.20
מבצע!
119.90
מחיר ל100 מ"ל: 11.99
תרבת היין בישראל התפתחה מאד בשנים האחרונות. חלק ניכר מהאוכלוסייה נהנה מאד ללגום יינות משובחים בעלי ארומה נפלאה, אשר יוצרו מזנים שונים של ענבים.
 
יקבים בכל רחבי הארץ
 
חלק גדול מההצלחה הזו מתרחשת בזכותם של יקבים מקצועיים אשר החלו לפעול כמו פטריות אחרי הגשם במקומות שונים ברחבי הארץ. כל יקב עובד על זנים ספציפיים ופיתח שיטת עבודה ייחודית כדי להפיק את המיטב מהענבים הללו. כך אפשר לראות יקבים, בדרום, בצפון, ביהודה ושומרון ובמקומות רבים נוספים.
לקוחות רבים נסחפו אחר הטעמים הנפלאים והם קונים באופן תדיר את הטעמים שאהובים עליהם ביקב עצמו, בחנויות ובאתרים אשר מתמקצעים בכך.
 
יינות מתיישנים
 
חלק מקווי הייצור של היין מתמחים באופציה של יינות ישראלים מתיישנים. מדובר בסוגים ספציפיים אשר מעניקים להם אפשרות של התיישנות לאורך שנים נוספות. הזנים הללו משביחים את טעמם עם השנים ולכן ישראלים רבים מעוניינים לרכוש אותם. לאחר תהליך התסיסה בחביות עץ האלון מעבירים את המשקאות לבקבוקים והליך ההתיישנות מתבצע בהם.
 
לא כל בקבוקי היין ולא כל זני הענבים מתאים למהלך של יישון, אך עבור אלו שמתאימים לכך, התוצאה הסופית היא נפלאה.
 
 
 
צבעם של יינות ישראלים מתיישנים שהיו בגוון אדום הופכים בתהליך זה לגוון אדום בעל נטייה לצבע החום. גם יינות לבנים שעוברים הליך זה הופכים לצהובים. עם הזמן גם טעמם וריחם משתנה כך שהמעבר הוא ליין אחר לחלוטין ואהוב מאד על חלק מהאוכלוסייה.
 
התאמה של יין להליך של יישון
 
לא כל היינות הישראלים מתאימים לאופציה של יינות ישראלים מתיישנים. אלו שלא מתאימים, לא מבצעים עבורם מערך זה אך אלו שיצאו מוצלחים, חלק ניכר מהבקבוקים שלהם נמצאים בהמתנה של כמה שנים ורק לאחר מכן הם מועברים לשיווק.
 
באתר של חנות יינות אלכוהום אפשר לרכוש יינות ישראלים מתיישנים שיוצרו לא מכבר וגם יינות שהתיישנו. כל לקוח ימצא כאן שפע של אפשרויות שמתאימות לחיך שלו. מי שאוהב לשתות יין מיושן ישמח לסמן בקבוקים מסוימים מתוך ההיצע הקיים ואחרים יעדיפו להזמין לפתח ביתם יינות אדומים או לבנים שיוצרו לאחרונה.
נגישות
פתח צ'אט
1
ברוכים הבאים לאלכוהום 🍹
Scan the code
כל המשקאות במקום אחד
היי,
איך נוכל לעזור?