משלוחי אלכוהול במשמרת

3 ב-109.9
39.90
מחיר ל100 מ"ל: 5.32
2 ב-109.9
59.90
מחיר ל100 מ"ל: 7.99
3 ב-109.9
39.00
מחיר ל100 מ"ל: 5.20
מבצע!
119.90
מחיר ל100 מ"ל: 11.99
משלוחי אלכוהול במשמרת הם אופציה נוחה מאד עבור חברי המושב בשרון. רבים מהם מתכננים מסיבות בסופי השבוע ובחגים ולכן הם צריכים לבצע משלוחים של אלכוהול.
 
מסיבות במושב
 
כאשר מתכננים אירוע לכבוד יום הולדת עגול, יום נישואין, עלייה בדרגה או כל סיבה חשובה אחרת דואגים לכמה נושאים עיקריים וביניהם הקולינריה והאלכוהול. הדרך המתאימה ביותר עבור המארחים היא לבצע משלוחי אלכוהול במשמרת. בדרך זו מזמינים את סוגי היין, שמפניה, וודקה, קוניאק, ג’ין, טוניק וכל משקה אהוב נוסף. בהתאם לכמויות של המוזמנים מבצעים תחשיב של הכמויות הנדרשות.
 
 
 
 
כיוון שבמסיבה מצטרפים לא אחת אנשים נוספים, תמיד מגדילים במעט את ההזמנה של משלוחי אלכוהול במשמרת, כדי שלא יוצר מצב שאין מספיק אלכוהול עבור כל המשתתפים. מסמנים באתר האינטרנט כמה פריטים מעוניינים להזמין מבקבוקים ספציפיים שכולם אוהבים לשתות ומחכים להגעת המשלוח.
 
משלוחים מהירים של בית העסק
 
עסקים שיש להם תפעול לוגיסטי איכותי, מעבירים את כל המשלוחים במועד לביתו של הלקוח ולאור שביעות הרצון שלו הוא מזמין על פי הצורך משלוחי אלכוהול במשמרת. כאשר השליח מגיע, הוא מאד מרוצה שהגיע כל המלאי הדרוש לו, לקראת אירועי סוף השבוע.
 
בדרך זו מזמינים גם משלוח מרוכז של בקבוקי יין ואלכוהול רבים עבור חתונה שמתקיימת באחת החצרות ביום שישי בצהרים. מזמינים את המשלוח במועד והשליח מעביר את משלוחי אלכוהול במשמרת למטבח, למקרר היינות, או לכל מקום שבו נוח לאחסן את הכמויות של בקבוקי האלכוהול עד יום האירוע.
 
 
 
 
תוספת למשלוחים של היינות
 
לקוחות רבים מוסיפים למשלוח הרגיל שלהם גם תוספות כמו יינות מסקרנים שמגיעים ממדינות אירופה וממדינות רחוקות יותר, מארזים של בירות שתמיד חשוב שיהיו בבית. כך מניחים את הפחיות שמגיעות בארגז במקרר ובכל רגע שמעוניינים בכך מוציאים בירה צוננת ונהנים מהקור שנכנס לתוך הגוף בימים החמים.
אם גם אתם זקוקים למשלוחים של בקבוקי אלכוהול שונים, יינות, בירה ועוד, אל תהססו, הזמינו באתר הנוח לשימוש, או לחלופין דברו אתנו ואנחנו נעניק לכם ייעוץ והכוונה מתוך הידע המקצועי שלנו. ה
נגישות
פתח צ'אט
1
ברוכים הבאים לאלכוהום 🍹
Scan the code
כל המשקאות במקום אחד
היי,
איך נוכל לעזור?