משלוחי אלכוהול בתל מונד

3 ב-109.9
39.90
מחיר ל100 מ"ל: 5.32
2 ב-109.9
59.90
מחיר ל100 מ"ל: 7.99
3 ב-109.9
39.00
מחיר ל100 מ"ל: 5.20
מבצע!
119.90
מחיר ל100 מ"ל: 11.99

היינות והמשקאות האלכוהוליים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרני. משפחות וחברים אוהבים לשתות יחד בקבוק יין משובח, שמפניה באירועים מיוחדים ובירות מתי שרק אפשר.

 

הזמנת משלוחים של בקבוקי אלכוהול

 

אחת הדרכים הנוחות ביותר היא להזמין משלוחי אלכוהול בתל מונד באתר האינטרנט הידידותי וזאת במקום לנסוע בפקקים לחנות המיוחדת, לחפש חנייה ולחשוש שאף על פי שחנית במקום מסודר ושילמת עבור החניה, עלולים לגרור לך את האוטו.

 

לכן הרבה יותר פשוט לעבור על כל האופציות של היינות האדומים, הלבנים, אלו שהם תוצרת ישראל כמו ירדן קברנה ואלו שהם תוצרת חוץ כמו קוניאק, ג’ין בומבי וטוניק והרבה מאד בקבוקים יוצאי דופן.

 
 
 
 

בהתאם לאפשרויות השונות, מזמינים את היינות שכולם אוהבים וכך דואגים למלאי לקראת סוף השבוע שבו יתארחו בבית קרובי משפחה או חברים. לקראת חתונה שתתקיים בשבוע הבא בחצר הבית ואין משהו חשוב יותר מאלכוהול למסיבה. כאשר יש משלוחי אלכוהול בתל מונד, אפשר להיות רגועים שהארגזים יגיעו במועד ובדיוק על פי ההזמנה שבוצעה.

 

בירות לכל החברים

 

אין צורך בסיבה מיוחדת כדי ללגום בירה. ברגע שמגיעים כמה חברים הביתה, המארח דואג להציע להם בירה משובחת להנאתם מלאה. זו הסיבה שברוב הבתים נערכים לכך מראש. מזמינים משלוחי אלכוהול בתל מונד שכוללים גם בירות שאהובות על החברים ועל בני המשפחה כמו טוויסט, היינקן, או מארזים אחרים אשר מוצעים במחירים הוגנים.

 

תכנון של מועד ההזמנה

 

בהתאם ללוח הזמנים של משלוחי אלכוהול בתל מונד, מבצעים הזמנה מראש ויודעים שכאשר נחזור הביתה מהעבודה, הארגזים כבר ימתינו לנו בפתח הדלת.

 
 
 
 

כיוון שמדובר באתר שיש בו היצע גדול מאד של יינות ממדינות שונות בעולם, בכל פעם מזמינים הלקוחות סוג אחד של יין שהוא חדש וזאת כדי להכיר את היינות ואת משקאות האלכוהול המגיעים מקצות העולם. כך מכירים טעמים חדשים ואהובים ובהתאם לכך יודעים מה להזמין במשלוח הבא של האלכוהול.

 

אם גם אתם רוצים לנסות את שירות המשלוחים המוקפד שלנו, בצעו הזמנה באתר ואנחנו נדאג למשלוח זריז.

נגישות
פתח צ'אט
1
ברוכים הבאים לאלכוהום 🍹
Scan the code
כל המשקאות במקום אחד
היי,
איך נוכל לעזור?